Movies
Ratings
684
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Stranger Than FictionRated ★ 3.0
Tales of the NightRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0
Chico & RitaRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 2.5
Nanny McPheeRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
FrankenweenieRated ★ 3.5