Titles you rated
About TimeRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0