Titles you rated
The Bank JobRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.5
The Italian JobRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5