Movies
Ratings
48
Hello GhostRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 2.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0