Titles you rated
King and the ClownRated ★ 5.0
The Golden HolidayRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 3.5
MoonRated ★ 4.5
UpgradeRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 4.5