Titles you rated
TakenRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 4.0