Titles you rated
DemolitionRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 3.5
HolidayRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
Coach CarterRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0