Movies
Ratings
118
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
PunchRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0