Titles you rated
I Am LegendRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 2.0
LimitlessRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 1.0
ConstantineRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 1.0
If OnlyRated ★ 2.0