Titles you rated
Game NightRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0
VictoryRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
BarbieRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
Single in SeoulRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The MenuRated ★ 4.0