Titles you rated
Act of ValorRated ★ 3.5
ChaosRated ★ 3.0
The MechanicRated ★ 2.0
Blood DiamondRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
CellularRated ★ 4.0
NextRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
xXxRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 5.0