Titles you rated
Non-StopRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
TedRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
War HorseRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0