Titles you rated
My PaparottiRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
A LoveRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
My WayRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
FluRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0