Movies
Ratings
326
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Children...Rated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 1.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.0
My Boss, My TeacherRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 4.5
The HostRated ★ 2.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0