Titles you rated
Step UpRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
VitusRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
ContactRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
42Rated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.5