Movies
Ratings
50
MasqueradeRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0