Titles you rated
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
FollowingRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.5
The Half of ItRated ★ 4.0
No Hard FeelingsRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0