Movies
Ratings
517
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 1.0- The UglyRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 1.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 3.5
RRRRated ★ 3.5