Movies
Ratings
58
Fight ClubRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 4.0