Movies
Ratings
62
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The French DispatchRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
StowawayRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.5
The Adventures of TintinRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The Midnight SkyRated ★ 2.5
The AbyssRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5