Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The CoveRated ★ 4.0
Super Size MeRated ★ 4.0
RedlineRated ★ 5.0
Afro SamuraiRated ★ 5.0- Afro Samurai: ResurrectionRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The ProtectorRated ★ 4.0
Hot FuzzRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 3.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
Blood and BoneRated ★ 4.0
Jackass 3.5Rated ★ 4.0
The BladeRated ★ 5.0
The Deer HunterRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0