Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0