Movies
Ratings
135
Good NewsRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
MagnoliaRated ★ 5.0
The MasterRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Mr. NobodyRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5