Titles you rated
San AndreasRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Crows ExplodeRated ★ 2.5
Crows Zero IIRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
A Most Violent YearRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
L.A. ConfidentialRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
ThorRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0