Titles you rated
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0