Movies
Ratings
64
RedRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
ChawRated ★ 2.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 2.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0