Movies
Ratings
598
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Mother!Rated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5