Movies
Ratings
243
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.5
Just Like HeavenRated ★ 3.0
P.S. I Love YouRated ★ 4.0
The Princess and the FrogRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 1.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Il MareRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.0
1408Rated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0