Movies
Ratings
397
BugoniaRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
FailanRated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 5.0
OasisRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Buffalo '66Rated ★ 4.5
Pastoral: To Die in the CountryRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0