Movies
Ratings
342
Seven DaysRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 2.0
The IslandRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
King KongRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0