Movies
Ratings
46- Sura: A Love SongRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 5.0
Buffalo '66Rated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
MagnoliaRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 5.0
The Drug KingRated ★ 2.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 1.5
The MediumRated ★ 2.0
TrainspottingRated ★ 5.0
Ocean WavesRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.5
Full Metal JacketRated ★ 4.0
My Own Private IdahoRated ★ 4.5
Born to Be BlueRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 4.0