Titles you rated
Alien: CovenantRated ★ 5.0
Alien³Rated ★ 5.0
ContactRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 0.5
AlienRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0