Titles you rated
Extreme JobRated ★ 0.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Someone You LovedRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 0.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
GyeongjuRated ★ 4.0