Movies
Ratings
212
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0