Movies
Ratings
33
GravityRated ★ 4.0
The HuntressesRated ★ 2.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
I, FrankensteinRated ★ 3.0
MetropolisRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.0
The Storm RidersRated ★ 2.0
Green LanternRated ★ 2.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 1.0
Escape from the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Fifth EstateRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.0
X-MenRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 5.0