Movies
Ratings
65
Minority ReportRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 0.5
Step UpRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 5.0