Titles you rated
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.0
JawsRated ★ 5.0
Gone in 60 SecondsRated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 2.0
The CraziesRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
U-571Rated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 5.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0