Titles you rated
Miss GrannyRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
21Rated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Barton FinkRated ★ 1.0