Movies
Ratings
26
The Parent TrapRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5