Movies
Ratings
50
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 2.5
Late AutumnRated ★ 3.0