Movies
Ratings
151
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The PianistRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0