Movies
Ratings
15
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0