Movies
Ratings
92
Patriots DayRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 4.5
Red Cliff Part IIRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0