Titles you rated
Legends of the FallRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 3.5
Baby and MeRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 3.5
BatmanRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 4.5
Rush HourRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0