Movies
Ratings
255
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Amores perrosRated ★ 5.0
Dumb and DumberRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Me, Myself and MumRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 5.0
The Addams FamilyRated ★ 5.0
The Good DinosaurRated ★ 4.0
Brideshead RevisitedRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.5
Death ProofRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Partly CloudyRated ★ 5.0