Movies
Ratings
257
Mickey 17Rated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
How Long Will I Love URated ★ 3.0
La Belle ÉpoqueRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.0
Heart BlackenedRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.5