Titles you rated
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 2.5
BlindRated ★ 3.5