Titles you rated
AftersunRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
PixelsRated ★ 1.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 1.5
ConstantineRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
The MenuRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 1.5
The Man from EarthRated ★ 2.5
A Dog's PurposeRated ★ 1.0
CountRated ★ 2.0
Dancing QueenRated ★ 2.5
The WhaleRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0