Titles you rated
Happy Death DayRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
The Devil's GameRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0