Movies
Ratings
248- Romeo and JulietRated ★ 2.5
Sister ActRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 2.5
Peppermint CandyRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.0- Electric DreamsRated ★ 2.5
The 400 BlowsRated ★ 4.5
Don't Look Now: We're Being Shot AtRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Cheaper by the DozenRated ★ 2.0
Still WalkingRated ★ 3.5
The Elephant ManRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0